Показват се публикациите с етикет без яйца. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет без яйца. Показване на всички публикации

петък, 21 февруари 2014 г.

Пърленки с пълнеж от зелен лук

Продукти:
300мл топла вода
15г прясна мая
1ч.л. сол
1/2ч.л. мед или захар
1с.л. зехтин
4ч.ч. брашно( бяло, пълнозърнесто или смес)
1 връзка зелен лук

събота, 15 декември 2012 г.

Постни орехови кравайчета


Продукти:
100мл олио
240мл бира
1ч.ч. смлени орехи
1с.л. захар
1 пак. бакпулвер
300-350г брашно
за сиропа:
1ч.ч. захар
1/2ч.ч. вода
за овалване:
1ч.ч. смлени орехи
захарни пръчици
кокос
пудра захар

сряда, 4 април 2012 г.

Постни кифлички за Цветница

   Тези кифлички може да си приготвите за трапезата на Цветница,в съзвучие с канона,с постно соево мляко.А може да си приготвите цветенцата и с обикновено прясно мляко за Великден!

Продукти за 12 кифлички-цветенца:
1ч.ч. соево мляко
4с.л.захар
3с.л.олио
щипка сол
ванилия
1 1/4ч.л.суха мая
3ч.ч.брашно

за пълнежа:
300мл соево мляко
3с.л.захар
1 пак.пудинг(ванилия на"Йоткер" за 500мл мляко)

захарен сироп от 2с.л.захар и 1с.л.вода


петък, 9 март 2012 г.

Бързи сладки без яйца

   Много важно и актуално уточнение - без яйца!!!
  Бойкот на скъпите яйца,който обаче няма да ни попречи да си спретнем пак нещо сладичко! :)
   Тези лесни и бързи сладки се приготвят за броени минути,а продуктите ги има винаги в къщи.Рецептата е от старите тефтерчета,от времето,когато яйцата пак бяха кът!

Необходими са:
1ч.ч. кисело мляко
1ч.л.сода бикарбонат
1ч.ч.захар
1/2ч.ч.олио
2 1/2ч.ч.брашно
1ванилия
малко орехи или шоколадов чипс,но може и без тях
   Включва се фурната да загрява до 180С.
   В тази последователност,в която са изброени продуктите се забърква тестото - содата се "угася" в киселото мляко,добавя се захарта и олиото,разбърква се и се добавят брашното и ванилията.Получава се гъсто тесто,по-гъсто от кексово.С помощта на намокрена чаена лъжичка се оформят купчинки в застлана с хартия тава,на разстояние 3-4см една от друга.Отгоре се забожда по една орехова ядка,шоколадов чипс,а може и без нищо.
  Поставят се веднага да се пекат в загрятата фурна,до леко зачервяване.
  С айрян или чай са чудесна закуска!Да ви е сладко!